Hakkımızda

HAKKIMIZDA 

2017 yılında kadin girisimci Damla USAKESSOY tarafindan kurulmuş olan şirketimiz TÜRKİYE kökenli %100  yerli sermaye ye sahip E-ticaret yöntemi ile çalışmalarını sürdüren kaliteli ve güvenli alışveriş standartlarına uygun şekilde firma hedeflerini daha ileriye taşımayi hedefleyen  onlarca  yerli uretici ile kurdugumuz ortakliklarla müşterilerimize en uygun en kaliteli ürünlerin tedarik'i sağlayıp müşterilerimize ulaştırmanın gayesinde olan uzman ekibiyle hizmet vermektedir.

 

VİZYONUMUZ 

Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden her zaman en iyi en özel seçimlerden oluşan ürünleri müşterilerizle buluşturmak ve 
artan diğital  pazarda lider bir firma olmak.

 

MİSYONUMUZ 

Müşterilerimize mümkün olan en uygun fiyatlar ile  kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken 
en iyi hizmeti sağlayıp, müşterilerle güçlü ve güvene dayalı ilişki içinde olmak.Sürdürebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken ekibimizin,toplumumuzun ve müşterilerimizin hassasiyetlerine göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı en iyi şekilde sunmak 

Kurumumuz  sosyal sorumluluk yükümlülüklerini de yerine getiren çevreye, hayvan haklarına , engelli vatandaşlarımıza haklarına Tüketici haklarının bilincinde   saygılı bir şirket olarak faaliyetlerini yürütmektedir. Müşterilerimizle karşılıklı güvene dayanan ilişkimiz, başarılarımızın en önemli kaynağıdır.


 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

cuma mahallesi beylik hanı sokak no:9 z11 inegöl/BURSA

05302628145
info@ukyco.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.