CASTEY FUNDIX SERİSİ IZGARA DÜZ TAVA 27 CM
CASTEY FUNDIX SERİSİ IZGARA DÜZ TAVA 27 CM

CASTEY FUNDIX SERİSİ IZGARA DÜZ TAVA 27 CM (F3-IP27)

Marka : CASTEY
Fiyat : ₺3.485,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 10

Ukyco.com'da bulabileceğiniz yüksek kaliteli CASTEY FUNDIX SERİSİ IZGARA DÜZ TAVA 27 CM, mutfağınızın vazgeçilmezi olmaya aday! Dayanıklı yapısı ve şık tasarımıyla CASTEY markasının kalitesini yansıtıyor. Mutfağınızın şıklığını ve kullanışlılığını artırmak için ideal bir seçim!

Fundix

Son Moda Çıkarılabilir Kulplu İndüksiyon Tencere ve Tavalar

 

Fundix pişirme kapları, günlük yemeklerinizi daha kolay hale getirmek için en etkili yardımcınız olacak şekilde özel olarak geliştirilmiştir. Teknik özellikleri, en iyi sonuçlara mümkün olan en hızlı ve pratik şekilde ulaşmayı hedeflemektedir, bugün bildiğimiz gibi kaybedecek zaman yoktur.

Fundix Classic döküm alüminyum tencere ve tavalar, son teknolojilerle birlikte modern ve renkli bir tarz ile tasarım sunuyor. Favori renginiz ne olursa olsun, onu katalogdaki geniş Fundix renk yelpazesinde bulacaksınız.

 

Teknik detaylar

 

 

 • Mükemmel eşit ısı dağılımı ve maksimum enerji verimliliği için kalın ve sağlam vakumlu basınçlı dökme alüminyum kap.
 • Şeklini asla kaybetmeyen ve pişirme yüzeyi ile her zaman mükemmel bir temas sağlayan dayanıklı, bükülmeyen yapı.
 • İndüksiyon tabanı, indüksiyonlu ocaklar dahil tüm pişirme yüzeylerinde en iyi enerji verimliliğini sağlamak için Tam İndüksiyondur.
 • Sağlıklı pişirme için yüksek kaliteli PFOA FREE yapışmaz kaplama: Yiyecekler yağ eklemese bile yapışmaz.
 • Güveçler, koruyucu paslanmaz çelik düğme ve ağız kenarlı temperli cam kapakla gelir.
 • Yanıkları önlemek için parmak korumalı, serin dokunuşlu çıkarılabilir yan silikon tutamaklar. 11 modaya uygun moda renkte mevcuttur.
 • Uzun kulplar çıkarılabilir. Çıkarılabilir sap vida sistemi güvenlidir ve asla gevşemez.
 • Yemek pişirirken keyifli bir deneyim yaratmak için mükemmel ağırlık ve denge.
 • Temizlemesi kolay ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.
 • 230°C / 450°F’ye kadar fırın güvenli. (Uzun kulplar olmadan)
 • Sınırlı ömürboyu garanti.

 

 

Etiketler
CASTEY, CASTEY FUNDIX, CASTEY FUNDIX SERİSİ, CASTEY FUNDIX SERİSİ IZGARA, CASTEY FUNDIX SERİSİ IZGARA DÜZ, CASTEY FUNDIX SERİSİ IZGARA DÜZ TAVA, CASTEY FUNDIX SERİSİ IZGARA DÜZ TAVA 27, CASTEY FUNDIX SERİSİ IZGARA DÜZ TAVA 27 CM, CASTEY FUNDIX SERİSİ IZGARA DÜZ TAVA CM, CASTEY FUNDIX SERİSİ IZGARA DÜZ 27, CASTEY FUNDIX SERİSİ IZGARA DÜZ 27 CM, CASTEY FUNDIX SERİSİ IZGARA DÜZ CM, CASTEY FUNDIX SERİSİ IZGARA TAVA, CASTEY FUNDIX SERİSİ IZGARA TAVA 27, CASTEY FUNDIX SERİSİ IZGARA TAVA 27 CM, CASTEY FUNDIX SERİSİ IZGARA TAVA CM, CASTEY FUNDIX SERİSİ IZGARA 27, CASTEY FUNDIX SERİSİ IZGARA 27 CM, CASTEY FUNDIX SERİSİ IZGARA CM, CASTEY FUNDIX SERİSİ DÜZ, CASTEY FUNDIX SERİSİ DÜZ TAVA, CASTEY FUNDIX SERİSİ DÜZ TAVA 27, CASTEY FUNDIX SERİSİ DÜZ TAVA 27 CM, CASTEY FUNDIX SERİSİ DÜZ TAVA CM, CASTEY FUNDIX SERİSİ DÜZ 27, CASTEY FUNDIX SERİSİ DÜZ 27 CM, CASTEY FUNDIX SERİSİ DÜZ CM, CASTEY FUNDIX SERİSİ TAVA, CASTEY FUNDIX SERİSİ TAVA 27, CASTEY FUNDIX SERİSİ TAVA 27 CM, CASTEY FUNDIX SERİSİ TAVA CM, CASTEY FUNDIX SERİSİ 27, CASTEY FUNDIX SERİSİ 27 CM, CASTEY FUNDIX SERİSİ CM, CASTEY FUNDIX IZGARA, CASTEY FUNDIX IZGARA DÜZ, CASTEY FUNDIX IZGARA DÜZ TAVA, CASTEY FUNDIX IZGARA DÜZ TAVA 27, CASTEY FUNDIX IZGARA DÜZ TAVA 27 CM, CASTEY FUNDIX IZGARA DÜZ TAVA CM, CASTEY FUNDIX IZGARA DÜZ 27, CASTEY FUNDIX IZGARA DÜZ 27 CM, CASTEY FUNDIX IZGARA DÜZ CM, CASTEY FUNDIX IZGARA TAVA, CASTEY FUNDIX IZGARA TAVA 27, CASTEY FUNDIX IZGARA TAVA 27 CM, CASTEY FUNDIX IZGARA TAVA CM, CASTEY FUNDIX IZGARA 27, CASTEY FUNDIX IZGARA 27 CM, CASTEY FUNDIX IZGARA CM,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı